Anasayfa Genel 0x Coin Nedir ve ZRX Coin Nasıl Alınır?

0x Coin Nedir ve ZRX Coin Nasıl Alınır?

by FxAdmin Soyad
0 Yorum 178 Görüntüleme

0x nedir ve nasıl çalışır sorularından önce hemen nasıl bir piyasaya hitap ettiğini ve amaçlarını anlatmak daha doğru olacaktır. Oldukça gelişim sağlayan sanal para borsaları, artık diğer eksiklerinde giderilmesi için düğmeye bastı. Bu sorunların başında inanılmaz bir yavaşlık ve kişiler arasında yapılan alışverişlerin nerdeyse hiçbir güvenliğinin olmaması gelmektedir. Bu nedenle 0x tüm soru işaretleri ve sorunları ortadan kaldırarak, yeni bir sayfa açıyor. Düzenli çalışmalar neticesinde, çok güzel bir noktaya ulaşmak üzere olan 0x şuanda bile milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya başlamış durumda. Tercih edilmesi hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Merkezi olan tüm sistemler üzerindeki problemler tam anlamıyla merkezi olmayan sistemler tarafından desteklenmektedir.

0x Nedir? Neyi Amaçlamaktadır?

0x çalışma prensibi olarak hemen kendisini hıza ve güvenirliliğe odaklamış durumda. Son derece mükemmel bir seçim yapmasından önce, neden böyle bir seçim yapıldığı anlamamız gerekmektedir. 2008 yılında küçük bir fikirle başlayan Bitcoin, artık milyonlarca kişiye ve binlerce sanal pazara hitap etmektedir. Biranda yaşanan yükseliş tabi ki bu denli bir üne ve gelecekte var olma ümidine dayatılmadan üretilmekteydi.

image - 0x Coin Nedir ve ZRX Coin Nasıl Alınır?
- 0x Coin Nedir ve ZRX Coin Nasıl Alınır?

Elektronik sanal para borsaları, her zaman için güvenlik unsurlarında otomatik olarak zafiyet vermekteydi. Yapılan her işlem üzerinden hack yiyebilir ve coinlerinizi kaybedebilirdiniz. Ancak 0x gibi çalışmalar devam ettiği sürece böyle problemlerin tamamen ortadan kalkması bekleniyor.

Dijital paraların ünü her geçen gün artarken, sadece BTC değil aynı zamanda madencilerden diğer altcoinlere varana kadar uzanan bir hız problemi yaşanmaktadır. Böyle bir sorun her zaman için işlerin yavaş gitmesine değil, tamamen işlemlerin durma noktasına gelmesine neden olacaktır. Kullanılması gereken tüm alanlar her geçen biraz daha artmaktadır. Yapılmakta olan çalışmalar gereğince talepte sürekli yükselmekte ve satın alımlar hat safhaya ulaşmış durumdadır.

0x Nereden Satın Alınabilir?

0x satın almak için yapılması gerekenler tam olarak şöyle sıralanmaktadır. Şuanda dünya piyasasını elinde tutan, BİNANCE üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bunun için öncelikle üye olmanız ve üyelikten faydalanabilmek için BTC aktarımım gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Binance hesabınıza sahip olduktan sonra bu hesaba bitcoin yükleyin. Binance’ye bitcoin göndermek için yapılması gerekenlerse sayfanın sağ üst kısmında bulunan Funds bağlantısının üzerine tıklayarak başlayacaktır. Sayfanız hazırsa deposits&withdrawals kısmından işleminizi sürdürmeniz gerekmektedir. Bitcoin olmadan bu aşamaları gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Yeni açılmış sayfada arama motoru göreceksiniz, buraya BTC yazarak aktarmış olduğunuz miktarın tam karşılığı göreceksiniz hemen yanındaki deposits kısmına tıklayın. Size özel olarak hazırlanan cüzdan hesabınızdan buraya bitcoin taşıyın ve işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bu işlem en fazla 15 dakika sürecektir.

0x Kullanmanın Ne Gibi Eksi Tarafları Var?

0x zararları için şuan kesin bir şey söylemek mümkün olmayacaktır. Çünkü henüz yeni başlamış bir tarihi ve çok hızlı gelişme kaydeden bir kariyeri var. Dengeli bir hesaplama yapıldığında kötü yorum bile almamış sistemin, oldukça avantajlı durumları olduğu ve bu durumların açıkları kapatacağı da bir gerçektir.

Satın alınması halinde asla geri çevirmeyecek ve kullanan insanların daha önce temin etmediği için şikayet ettiğini göreceksiniz. Son yılların en popüler altcoinlerinden, marka coinlere kadar dikkatle takip edilmektedir. Çok fazla fırsat ve kaliteli bir hıza sahip oluşu her zaman için seçimi konusunda doğru adım olduğunu kanıtlıyor. 0x nedir ve nasıl çalışır sorularına tüm cevaplar bu minvalde sınırlı olacaktır.

0 Yorum

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Hemen Yorum Yap