Anasayfa Haberler 2020 Bitcoin Ne Olur?

2020 Bitcoin Ne Olur?

by Piyasa Uzmanı
0 Yorum 119 Görüntüleme

2020 Bitcoin Hakkında Bilgi

Bitcoin fiyatları tahmini, dünyada kullanılan kripto paralardan biri olan Bitcoin alarak para kazanmak isteyen kimseler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bitcoin bir anda değer kazanması ile oldukça dikkat çekmiştir. Bitcoin’in 2020’de ne olacağını merak eden kimseler bu alanda hizmet veren kuruluşları takip edebileceği gibi kripto paralar konusunda uzmanlaşmış kimseleri takip ederek de bu konu hakkında bilgi edinebilmektedir. Bitcoin son zamanlarda önceki yükselmeler gibi bir yükselme göstermese de kar getiren bir kripto para birimi olarak dikkat çekmektedir.

Uzmanlara Göre 2020’de Bitcoin Ne Olur?

Uzmanların 2020 Bitcoin tahmini, pozitif yönde yani Bitcoin’in değer kazanacağı yönündedir. Ancak ilgili uzmanlar yaptıkları bu tahminlerde yanılabileceklerinin altını çizmektedir. Uzmanlar tarafından tahmin edilen 2020 Bitcoin değerleri ise 17.077 Dolar ile 50.000 Dolar arasında değişmektedir.

BayernLB’ye Göre 2020’de Bitcoin Ne Olur?

BayernLB  Bitcoin analizi yapmış olan bir Alman bankasıdır. Bayern LB bankası Münih merkezli bir bankadır. Banka 2020 yılında Bitcoin’den büyük bir sıçrama beklemektedir. Bu banka Bitcoin’deki artışı 2020’nin mayıs ayında beklemektedir. Ancak ilgili banka Bitcoin ve diğer alt coinlere yapılacak yatırımların risk oranını çok yüksek bulmaktadır. İlgili bankanın 2020 yılı Bitcoin tahmini ise 90,000 Dolar civarındadır. İlgili bankanın bu kadar yüksek bir sıçrama beklediği bir kripto para birimine yatırımı çok riskli görmesinin sebebi ise hiçbir sistemin geleceğinin tahmin edilemeyeceği görüşünde olmasıdır. Yani ilgili banka sadece bir tahminde bulunduğunun ve bu tahminin tutmayabileceğinin altını kalın bir şekilde çizmektedir.

Alt Coinler Nelerdir?

Alt coinler, Bitcoin gibi kripto paralardır. Bitcoin kripto parasının kullanımının artması ve Bitcoin’in kendi zenginlerini ortaya çıkarması ile alt coinlere olan ilgi de oldukça artmıştır. 2020 yılında değer kazanacağı düşünülen Bitcoin dışındaki bazı alt coinler ise şu şekildedir:

  • Komoda
  • NKN
  • Fantom
  • Constellation
  • Neo
  • Walton Chain
  • Ripple

Alt coinlerde Bitcoin’den beklenen sıçrama kadar büyük bir sıçrama beklenmese de 2020 yılında bu alt coinlerin de ilgili kimselere para kazandıracağı düşünülmektedir. Ancak bu tahminlerde bulunan uzmanlar bunların sadece tahmin olduğunu beklenilen kazancın elde edilemeyebileceğini yani risk oranının yüksek olduğunu belirtmektedir.

İlginizi çekebilir : 2020 Bitcoin Yorumları

0 Yorum

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Hemen Yorum Yap