Anasayfa Genel Ethereum Nedir ETH Ne Amaçla Üretilmiştir?

Ethereum Nedir ETH Ne Amaçla Üretilmiştir?

by FxAdmin Soyad
0 Yorum 138 Görüntüleme
image 18 - Ethereum Nedir ETH Ne Amaçla Üretilmiştir?

Sanal para borsaları sürekli olarak çalkantı halinde devam ederken, en iyi altcoin klasına sahip Ethereum artık çok daha güçlü. Kendisi için geliştirilmekte olan tüm alanlardan oldukça iyi faydalanmaktadır. Genel bir bakışla 2008 yılında Bitcoin ile başlangıç yaşayan dijital paralar, ün kazandıktan hemen sonra farklı rakiplerle karşılaştı. Tüm becerilerin henüz kimse tarafından bilinmeyen bir soru işaret kaldığı dönemlerde, ilk farklı seçeneklerin başında gelmektedir.

Bu nedenle elektronik para kullanıcılarının birçoğu bu coini yakından tanımaktadır. Ortalama olarak bilinen ve diğer taraftan gösterilmekte olan hedefler doğrultusunda ilerlemesi kazanımlar sağlamaktadır. Bcoin için en sık rastlanılan bütün sorunlar, bu noktada kayboluyor. O derece etkili ve daha farklı birçok uygulamayı desteklemesi de oldukça etkili bir seçim olduğunu kanıtlat niteliktedir.

Ethereum Neden Üretilmiştir?

Ethereum akıllı sözleşmelerin tamamı için oldukça sağlam bir yere sahip. Çünkü sistem üzerinde tüm düğümlerin anahtarı bu seçimden yana olursa gerektiği kadar etkili bir silah haline gelebiliyor. Düzenli olarak yapılan anketler her zaman için gösterilmekte olan ilginin ETH yönünde ilerlediğini ortaya koymaktadır. 27 milyar dolarlık dev market hacmiyle, Bcoin ardından en yüksek hacme sahip coin olarak bilinmektedir.

Yapılan çalışmaların oldukça hızlı oluşu diğer firmalardan bir adım daha öne çıkmasına neden olmaktadır. Sanal para babası bitcoin için yaşanılan birçok sorun burada rafa kalkmakta. Aynı zamanda kullanım alanlarının sürekli olarak gelişmesi ve sabit kalmaması daha fazla ilgiyi üzerinde toplamasına neden oluyor. Satın alımların artması ve sistem olarak geliştirilmeye açık olması da oldukça etken rol oynuyor. Blockchain üzerinde hizmet vermektedir. Bu aşamalar esnasında yapılan aktarımlar oldukça uygun maliyetlere sonlanmaktadır. Temel olarak bakıldığında bu kadar işleve sahip olup, ucuz yollu iletişim sağlaması da tercih edilmesinde ki asıl nedenler gösterilmektedir. Tüm sonuçlar toplandığında yine piyasa üzerinde yüzlerce coin arasından daha atak bir tarihe sahiptir.

Ethereum Adına Dezavantajlar Nelerdir?

Ethereum dezavantajları direk olarak güvenilirlik olarak algılanmakta. Çünkü kişisel verileri saklayan coinler için yüksek derece eksi puan almasındaki asli neden bu olarak gösterilmektedir. Kişisel verilen saklanması ve düzenli olarak devam edilen süreçte gözünüz kapalı güvenemezsiniz. Adınıza ait fotoğraf, bilgi ve diğer veriler için problemler yaşanabilir.

Örneğin adınıza ait bir evrak Facebook hesabınızda ne kadar güvenliyse bir miktar daha güvenlikli şekilde burada muhafaza edilir. Yani herhangi bir yasal durumda, 3. kişiler veya hackerlar tarafından ele geçirilmesi çok zor olmayacaktır. Bu aşamalarda her zaman için bir sorun çıkacaktır. Getiri sağlamak üzere olan bütün bağlantılar için ekstra bir destek sağlanmasında yarar var. Sistem bu tarz faaliyetlere olanak sağlamaktadır.

Etherum Satın Almak İçin Neler Yapmalıyım?

image 17 - Ethereum Nedir ETH Ne Amaçla Üretilmiştir?

Ethereum satın almak için yapılması gerekenler için, öncelikle yeterli miktarda Bcoin sahibi olmanız ve bu miktarların Binance gibi sanal piyasalarda aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Öncelikle yapmanız gereken Binance hesabı kurmak ve daha sonra sisteme giriş yapmak. Bu alanda işlem yapmak için BTC gönderimini gerçekleştirmek zorundasınız. Adınıza ait sayfaya yine size özel cüzdandan bitcoin göndermek için, sayfanın sağ üstündeki FUNDS seçimi yapın. Daha sonra Deposits&withdrawals kısmını seçin. Açılan yeni sayfadaki arama motoruna BTC yazıp ürünü bulun. Artık 15 dakika sonra işlem sonlandırıldığında, BUY tercihini seçim işleminizi sonlandırın. Sanal para borsalarından alışveriş yapmak için bu adımları izlemeniz gerekmektedir.

0 Yorum

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Hemen Yorum Yap