Anasayfa Genel ING Bank Kart Şifresi Alma [Basit Yöntem]

ING Bank Kart Şifresi Alma [Basit Yöntem]

by Piyasa Uzmanı
0 Yorum 180 Görüntüleme

ING Bank kart şifresi alabilmek için telefon şubesi veya SMS bankacılığı kullanılabilmektedir. Ayrıca ING Bank ATMleri aracılığı ile de kredi kartı veya banka kartı için şifre belirleyebilmek mümkündür. ING Bank kart şifresi almak isteyenlerin ATM’ye kartı taktıktan sonra yapılan yönlendirmeler ile beraber yeni bir şifre belirlemesi yeterlidir. Kart şifresini değiştirebilmek için ise dijital bankacılık yöntemlerinin hepsi kullanılabilmektedir. Şifre işlemleri menüsünden kart şifresi ile ilgili işlemler yapılabilmektedir.

Telefon Bankacılığı İle ING Bank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile ING Bank kart şifresi alabilmek için izlenmesi gereken adımlar aşağıda verilmiştir:

  • 0850 222 0 600 numaralı telefon aranmalıdır.
  • Kısa bir ses kaydı ile karşılama yapılmaktadır ve ardından işlem menüsü sayılmaktadır. Şifre işlemleri 2 numaralı menüdedir. Bu yüzden 2 tuşlanmalıdır.
  • Sonrasında kart şifresinin değiştirilebilmesi veya yeni kart şifresi alınabilmesi için gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.
  • ING Bank kart şifresi alabilmek için müşteri temsilcisine bağlanma yöntemi de izlenebilmektedir. Bunun için müşteri iletişim merkezi numarası arandıktan sonra sırası ile 3’ün ve 0’ın tuşlanması gerekmektedir.

SMS İle ING Bank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

SMS aracılığı ile ING Bank kart şifresi belirlemek için öncelikle ING Bank’a kayıtlı olan cep telefonu numarasının kullanılması gerekmektedir. Telefonun mesaj kısmı açılmalıdır. Mesaj kısmına SIFRE yazılmalıdır. Ardından bir boşluk bırakılmalıdır ve hangi kredi kartı veya banka kartı için şifre almak isteniyor ise o kartın numarasının son 4 hanesi yazılmalıdır. İlgili mesaj 2205’e gönderilmelidir. Gelen mesaj ile beraber yeni şifre belirleyebilmek mümkündür.

ING Bank Kart Şifre Değişimi Nasıl Yapılır?

ING Bank kart şifresini değiştirmek isteyenler; bu işlemi mobil bankacılık, internet bankacılığı, ATM ve telefon şubesi aracılığı ile yapabilmektedirler. ING Bank kart şifresi almak veya değiştirmek isteyenler https://www.ing.com.tr adresinden internet şubesi bireysel butonuna tıklayarak giriş işlemlerini yapabilmektedirler. Giriş yaptıktan sonra ise şifre işlemleri menüsü aracılığı ile yeni bir şifre belirleyebilmeleri mümkündür. Belirlenen yeni şifre SMS doğrulaması aracılığı ile güvenlik amaçlı doğrulanmaktadır.

0 Yorum

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Hemen Yorum Yap